wait please
شکیبا باشید

قوانین و مقررات

سلام به شما کاربر عزیز،

لطفا موارد زیر را، جهت استفاده بهتر از خدمات مجموعه « جی ادوردز » به دقت مطالعه نمایید. استفاده و ثبت سفارش از وب سایت « جی ادوردز » به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین « جی ادوردز » است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین « جی ادوردز » و تمامی قوانین عمومی و داخلی شرکت گوگل از سوی شما عزیزان می‌باشد.

 

قوانین جی ادوردز:

  • قوانین عمومی: قابل توجه کاربران گرامی، کلیه فرآیند های فروشگاه اینترنتی « جی ادوردز » منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند. در صورتی که در قوانین درج شده، روال و سرویس‌های « جی ادوردز » تغییراتی در آینده ایجاد گردد، در همین صفحه انتشار و بروز رسانی خواهد شد و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت « جی ادوردز » به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود.
  • ثبت سفارش: پس از تکمیل فرآیند خرید سفارش شما آماده سازی شده و خدمات برای شما انجام خواهد گردید، بدیهی است که عواقب ناشی از ایمیل و یا شماره تماس اشتباه، به عهده ی خود کاربر می باشد و در این صورت جی ادوردز تعهدی در قبال عواقب ناشی از آن نخواهد داشت.
  • پرداخت: برای پرداخت صورت حساب می توانید پس از ثبت سفارش و اطمینان از ثبت نهایی فاکتور، وجه را بصورت آنلاین از درگاه پرداخت الکترونیکی پرداخت نمایید. همچنین به دستور پلیس فتا، پرداختی هایی مورد تائید است که اطلاعات هویتی پرداخت کننده مورد تائید باشد. تائید اطلاعات هویتی با ارائه تصویر کارت ملی پرداخت کننده (که میبایست با اطلاعات کارت بانکی مطابقت داشته باشد) انجام خواهد شد. در برخی موارد جهت تائید هویت ممکن است از شما اطلاعات بیشتری درخواست نمائیم.
  • عودت وجه: در صورتی که شما تمایل به توقف تبلیغات خود داشته باشید، میتوانیم پس از توقف تبلیغات اکانت و کنسل کردن آن، نسبت به درخواست Refund اقدام نمائیم. در صورتی که این درخواست از طرف گوگل پذیرفته شد، گوگل مبلغ باقی مانده در اکانت را عودت خواهد داد (بدیهی است که مبلغ استفاده شده غیر قابل برگشت است). جی ادوردز پس از عودت مبلغ از طرف گوگل، معادل ریالی آنرا با محاسبه "نرخ به روز ارز"، به شما عودت خواهد داد.
  • ساسپند شدن اکانت: در صورتی که اکانت شما به دلایل مختلفت مانند عدم رعایت قوانین گوگل و ... ساسپند شود، ابتدا با مذاکره با گوگل تلاش خواهیم کرد تا اکانت شما از حالت ساسپند مجدد به حالت اکتیو درآید. در صورتی که امکان اکتیو شدن مجدد اکانت نبود، نسبت به درخواست Refund اقدام خواهیم کرد. در صورتی که این درخواست از طرف گوگل پذیرفته شد، گوگل مبلغ باقی مانده در اکانت را عودت خواهد داد (بدیهی است که مبلغ استفاده شده غیر قابل برگشت است). جی ادوردز پس از عودت مبلغ از طرف گوگل، معادل ریالی آنرا با محاسبه "نرخ به روز ارز"، به شما عودت خواهد داد.

 

برخی قوانین گوگل ادوردز:

  • محتوا: از تبلیغ محتویاتی که در گوگل ادوردز ممنوع می باشند بپرهیزید. در صورت ساسپند شدن اکانت ادوردز به علت استفاده از این محتوا ها « جی ادوردز » هیچ تعهدی در قبال آن ندارد. محتوا های ممنوع شامل: تبلیغ در رابطه با فروش سلاح گرم، سایت‌های شرط‌بندی، اجناس تقلبی و بدلی که به اسم اصل فروخته می شوند، فروش وسایل آتش‌بازی، محصولات مرتبط با گونه‌های در خطر انقراض، فروش اسناد جعلی همچون پاسپورت و موارد دیگر که لیست کامل آن در قوانین گوگل ادز قابل مشاهده است.
  • دامنه: استفاده از دامنه ir. در تبلیغات گوگل به علت تحریم ها ممنوع می باشد. همچنین استفاده از دامنه های ریدایرکت باعث ساسپند شدن اکانت می شود که در ای صورت « جی ادوردز » هیچگونه مسئولیتی در قبال این عمل نمی پذیرد. استفاده از دامنه های پارک شده مانعی ندارد.
  • شماره تلفن در متن تبلیغاتی: استفاده از شماره تلفن در متن تبلیغاتی یا Ad Text از نظر گوگل ممنوع می باشد. برای استفاده از شماره تلفن در تبلیغات گوگل ادوردز خود از افزونه Call Extention استفاده نمایید.

شما می توانید لیست کاملی از تمام قوانین تبلیفات در گوگل را مشاهده نموده و تبلیغات خود را با در نظر داشتن تمامی مقررات اجرا نموده و کمپینی موفق داشته باشید. همچنین برای مشاهده شرایط پروموشن گوگل میتوانید "دریافت شارژ رایگان برای تبلیغ در گوگل" را مطالعه فرمائید.

شکیبا باشید ...