wait please
شکیبا باشید
در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری، از طریق واتس اپ در خدمت شما خواهیم بود. شماره واتس اپ: 989031129935+

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی خوب، فروش خوب

با توجه به گسترش دنیای اینترنت و فضای دیجیتال در زندگی روزمره مردم، تمایل مشتریان به خرید و سفارش اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. این امر باعث ایجاد نوعی رقابت بین فروشندگان شده که برای خود پایگاهی در فضای دیجیتال فراهم نمایند. تمام این فروشندگان یک هدف دارند: فروش بیشتر.

برای موفقیت در این محیط نیاز به یک فروشگاه اینترنتی خوب و متمایز با رقبا می باشد. اما به چه فروشگاه آنلاینی خوب گفته می شود؟

المان های زیادی بر کیفیت یک فروشگاه اینترنتی تاثیر دارد. ولی درنهایت یک طراحی خوب باعث ایجاد حس اعتماد و امنیت در خرید آنلاین می شود و در مرحله بعد منجر به تبدیل کاربر یه یک مشتری دائمی می کند.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در مراجعه اول به یک فروشگاه و در دید اول تصمیم خود برای خرید یا عدم خرید می گیرید. فروشگاه آنلاین هم بر همین منوال است، پس شما به فروشگاه اینترنتی نیاز داردید که پارامترهای مختلفی از قبیل: روانشناسی مشتری، رنگ شناسی، مهندسی جایگزاری در آن به دقت برنامه ریزی و اجرا شود.

 

تجربه جی-ادوردز در طراحی فروشگاه اینترنتی در کنار شماست

چی-ادروزد با طراحی فروشگاه های آنلاین متنوع در کسب و کارهای گوناگون تجربه منحصر به فردی را دارا می باشد. ما با شناخت دقیق روند ۰ تا ۱۰۰ یک خرید در کسب و کارهای متفاوت و هم چنین تحلیل رفتار مشتریان در فروشگاه های اینترنتی، به شما کمک خواهیم کرد جای پای محکمی در فضای دیجیتال داشته باشد.

وجه تمایز ما همین آشنایی کامل به چالش کسب و کار آنلاین است. این وجه تمایز وقتی به شما اثبات خواهد شد که شما درحال رویت گزارش های افزایش فروش خود هستید.

 

طراحی فروشگاه اینترنتی

 

المان های ضروری در طراحی سایت:

 

جستجو و فیلتر کردن محصولات:

مشتری باید بتواند از میان هزاران محصول با ویژگی های مشابه و متفاوت، خیلی سریع به کالای مورد نظر خود در یک فروشگاه اینترنتی برسد. جی-ادوردز با قراردادن بخش جستجو و فیلتر کردن در مکانی مناسب تعبیه می نماید که مشتری سریع و بدون دردسر به محصول مورد نظر خود برسد

جزئیات محصول:

این بخش تنها برای مشتریان مهم است که به کمک آن بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند، بلکه برای موتورهای جستجو مثل گوگل هم بسیار حائز اهمیت می باشد. جایگزاری و نوع مطالبی که در این بخش قرار می گیرد می تواند کمک شایانی به استراتژی محتوای شما بکند.

درج نظرات و امتیاز دهی به محصولات:

همواره اطمینان از کیفیت و کارایی یک محصول از دغدغه های مشتریان در خرید از یک فروشگاه آنلاین است. بنابراین اولین کاری که یک مشتری بعد از انتخاب محصول می کند، خواندن نظرات و امتیاز مشتریان دیگرست. جانمایی این قسمت و تعیین استراتژی در نحوه امتیاز دهی و در نظرات تاثیر زیادی در افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما خواهد داشت. جی-ادوردز با بررسی کسب و کار شما و مشتریان شما بهترین طراحی برای این بخش را خواهد داشت.

روش های پرداخت:

استقاده از روش های پرداخت متنوع باعث القا حس اعتماد به مشتری می شود. هم چنین باعث تسهیل روند خرید و در نتیجه افزایش فروش می شود.

هر یک از روش های پرداخت نیاز به برنامه نویسی دقیق بر اساس نیاز شما خواهد داشت.

روش ارسال:

باز نگاه داشتن دست مشتری همیشه باعث اعتماد و فروش خواهد شد. با طراحی و پیاده سازی انواع روش ارسال مشتری حس بهتری در مواجه با فروشگاه اینترنتی شما خواهد داشت.

محصولات ویژه در صفحه اول:

صفحه اول فروشگاه آنلاین شما، ویترین شماست. همیشه برای خرید از یک فروشگاه، مشتری ابتدا ویترین را رویت می کند، اگر مورد قبول بود وارد فروشگاه می شود و مراحل بعد را طی می کند. فروشگاه اینترنتی هم اینگونه است، طراحی صفحه اول خلاقانه و مطابق نیاز مشتریانتان به شما در تبدیل آنها به مشتریان دائمی و افزایش فروش کمک می کند.

محصولات پیشنهادی:

همواره در یک فروشگاه اینترنتی خوب، باید از زحمت مشتری برای انتخاب و خرید محصولات کم کرد. با ایجاد این بخش در فروشگاه آنلاین می توان به انتخاب بهتر و ساده تر مشتری کمک نمود.

این ها فقط بخش از المان هایی بود که می بایست به جا و براساس اصول فنی اجرا شوند.

جی-ادوردز به پشتوانه تجربه و تخصص همکاران خود، با در نظر گرفتن معیارها و اصول بروز دنیا در طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی و سئو، سایتی اصولی و مناسب کسب و کار شما طراحی می کند.

شکیبا باشید ...