wait please
شکیبا باشید

طراحی سایت

الزام طراحی اصولی سایت

امروزه سفارش و داشتن یک وبسایت از اولویت های هر کسب و کاری است. مدیران مشاغل افزایش روز افزون کاربران اینترنت را درک کرده و به دنبال حضور در این فضا و بالا تر از آن متفاوت دیده شدن و جلب نظر مخاطبان می باشند. هم چنین تخصصی شدن طراحی سایت باعث شده تصمیم سازان کسب و کار با نگاهی وسواسی و حرفه ای با این مقوله برخورد نمایند.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی آمیخته هنر و دانش تخصصی است. در طراحی هر سایتی استفاده از هنر، خلاقیت و رنگ شناسی در بکار گیری از عناصر بصری باعث خلق طرح های گرافیکی مدرن و جذاب، ترکیب بندی های منطقی و آگاهانه و همچنین تجربه کاربری متفاوت و جذاب خواهد شد.
با طراحی حرفه ای و اصولی سایت کسب و کارتان، از رقبایتان فاصله بگیرید.

 

طراحی سایت توسط تیم متخصص

به طور حتم برای رقابت با وبسایت رقبای شما و کسب جایگاه مناسب مستلزم رعایت اصول و قواعدی است که به سادگی در دسترس نیستند و نیاز به متخصصان این حوزه دارد. جی-ادوردز با احاطه و شناخت کامل از این فضا در طراحی سایت، قدم به قدم در کنار شما خواهد بود تا چهره مناسبی ازشما به مخاطبانتان نمایش داده شود. تا محصولات و خدمات خود را به شیوه اصولی به مشتریانتان ارائه نمایید.

المان ها و تخصص های زیادی در طراحی یک سایت اصولی دخیل است. جی-ادوردز با طی سالیان متمادی در طراحی سایت هم اکنون دارای تجریه ای گرانبها در طراحی و تولید انواع سایت و فروشگاه اینترنتی است، هم چنین در این سال ها با متخصصین زیادی همکار بودیم که در نهایت به تیمی منسجم، متبحر و متخصص رسیده ایم که از اولین قدم یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی وبسایت شما توانایی حل تمام دغدغه ها و مشکلات شما را دارند.

 

پارامترهای اصلی طراحی سایت

طراحی یک سایت می بایست بر پایه آخرین تکنولوژی ها و استاندارد های روز باشد. رعایت اصول سئو یکی از مهمترین پارامترهای یک سایت خوب می باشد که همکاران متخصص ما با وسواسی خاص همواره نگاه دقیقی در به اجرا درآمدن این اصول دارند. سایت حتما باید در موبایل و تبلت هم به صورتی درست و زیبا دیده شود، از این رو می باست اصول واکنشگرا (responsive) در طراحی سایت اجرایی شود.

رقابت شدیدی برای دیده شدن در جستجو گوگل بین کسب و کارها ایجاد شده، پیروز شدن در این رقابت نیازمند رعایت اصول خاصی است که یکی از آنها سرعت سایت است. برای رسیدن به سرعت بالا در لود شدن سایت شما، همکاران ما تمام تلاش خود را در طراحی خواهند کرد تا شما در رقابتپیروز میدان باشید.


خلاقیت در طراحی سایت

خلاقیت یعنی تفاوت از سایرین، تفاوت از سایرین یعنی دیده شدن. جی ادوردز همیشه سعی بر این داشته که یک سایت متفاوت و خلاقانه برای مشتریان طراحی کند، تا مشتریان ما به وضوح از تفاوت خود با دیگران سود ببرند. ملاک تفاوت یک وبسایت میزان تعامل کاربران با سایت است، جی ادوردز با رعایت تمام اصول طراحی سایت به دنبال افزایش تعداد کاربران و تعامل آنها با شماست.

 

طراحی سایت

 

 

 

شکیبا باشید ...