wait please
شکیبا باشید

شارژ + ‌پنل مدیریت پنل گوگل ادوردز

خدمات ایجاد و مدیریت کمپین تبلیغاتی در گوگل ادوردز توسط جی-ادوردز:

تبلیغ در گوگل به این صورت است که شما عبارات مرتبط با نوع فعالیت و محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید (کلمات کلیدی) را انتخاب و کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز خود را بر مبنای آن برنامه ریزی و هدف گذاری می‌کنید؛ تا کاربران با جستجوی آن کلمات کلیدی در گوگل، آگهی شما را در صفحه اول نتایج جستجو مشاهده کرده و در صورت نیاز روی آن کلیک کنند.

1.سفارش پکیج: در اولین قدم شما از بین پکیج های متنوع جی-ادوردز، مناسب ترین گزینه را با توجه به اطلاعات و دانش خود و یا با استقاده از اطلاعات موجود در سایت و در نهایت در صورت وجود ابهام از طریق مشاوره تلفنی با همکاران ما در جی-ادوردز، انتخاب نموده و خرید می نمایید.

2. بعد از سرانجام رسیدن امور مالی و تکمیل فرآیند خرید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به دنبال اجرای هرچه بهتر کمپین تبلیغاتی شما در گوگل ادوردز خواهند بود. در این تماس تلفنی موارد زیر اتفاق خواهد افتاد:

  • کسب اطلاعات از نوع کسب و کار شما
  • دریافت کلمات کلیدی مد نظر شما
  • دریافت آدرس سایت شما

3. بررسی و تحقیق در مورد اطلاعات دریافتی: کارشناسان ما بعد از اطلاع از کسب و کار و کلمات کلیدی شما، با تحقیق و استفاده از ابزار تخصصی لیست کلمات کلیدی شما را تصحیح و گسترش خواهند داد و هم چنین اطلاعات مورد نیاز برای پیکر بندی و تبلیغات هدفمند کمپین از قبیل زمان، مکان، جستجو در موبایل یا کامپیوتر، بودجه بندی و ... را بدست خواهند آورد، و در مرحله بعد با توجه به میزان رقابت پذیری کلمات کلید، نرخ هر کلیک را پیش بینی خواهند کرد و آخرین تائیده را از شما خواهند گرفت

4. پیکر بندی کمپین گوگل ادوردز شما: در این مرحله کارشناسان با استفاده از اطلاعات بدست آمده کمپین شما را پیکر بندی و ایجاد می کنند.

5. پشتیبانی و بهینه سازی کمپین: بعد از اولین بازخورد از پایش روزانه اطلاعات کمپین شما درصدد خواهیم بود تا با تغییر کلمات کلیدی، بودجه بندی و یا استفاده از ترفندهای تخصصی، کیلیک های هدفمند تری از جستجو گوگل برای شما فراهم نماییم.

 

شکیبا باشید ...