wait please
شکیبا باشید

شارژ + ‌پنل مدیریت پنل گوگل ادوردز

خدمات ایجاد و مدیریت کمپین تبلیغاتی در گوگل ادوردز توسط جی-ادوردز:

تبلیغ در گوگل به این صورت است که شما عبارات مرتبط با نوع فعالیت و محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید (کلمات کلیدی) را انتخاب و کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز خود را بر مبنای آن برنامه ریزی و هدف گذاری می‌کنید؛ تا کاربران با جستجوی آن کلمات کلیدی در گوگل، آگهی شما را در صفحه اول نتایج جستجو مشاهده کرده و در صورت نیاز روی آن کلیک کنند.

1.سفارش پکیج: در اولین قدم شما از بین پکیج های متنوع جی-ادوردز، مناسب ترین گزینه را با توجه به اطلاعات و دانش خود و یا با استقاده از اطلاعات موجود در سایت و در نهایت در صورت وجود ابهام از طریق مشاوره تلفنی با همکاران ما در جی-ادوردز، انتخاب نموده و خرید می نمایید.

2. بعد از سرانجام رسیدن امور مالی و تکمیل فرآیند خرید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به دنبال اجرای هرچه بهتر کمپین تبلیغاتی شما در گوگل ادوردز خواهند بود. در این تماس تلفنی موارد زیر اتفاق خواهد افتاد:

  • کسب اطلاعات از نوع کسب و کار شما
  • دریافت کلمات کلیدی مد نظر شما
  • دریافت آدرس سایت شما

3. بررسی و تحقیق در مورد اطلاعات دریافتی: کارشناسان ما بعد از اطلاع از کسب و کار و کلمات کلیدی شما، با تحقیق و استفاده از ابزار تخصصی لیست کلمات کلیدی شما را تصحیح و گسترش خواهند داد و هم چنین اطلاعات مورد نیاز برای پیکر بندی و تبلیغات هدفمند کمپین از قبیل زمان، مکان، جستجو در موبایل یا کامپیوتر، بودجه بندی و ... را بدست خواهند آورد، و در مرحله بعد با توجه به میزان رقابت پذیری کلمات کلید، نرخ هر کلیک را پیش بینی خواهند کرد و آخرین تائیده را از شما خواهند گرفت

4. پیکر بندی کمپین گوگل ادوردز شما: در این مرحله کارشناسان با استفاده از اطلاعات بدست آمده کمپین شما را پیکر بندی و ایجاد می کنند.

5. پشتیبانی و بهینه سازی کمپین: بعد از اولین بازخورد از پایش روزانه اطلاعات کمپین شما درصدد خواهیم بود تا با تغییر کلمات کلیدی، بودجه بندی و یا استفاده از ترفندهای تخصصی، کیلیک های هدفمند تری از جستجو گوگل برای شما فراهم نماییم.

 

عضویت در خبرنامه
address-map
تماس با ما
آدرس: دفتر مرکزی: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، کوچه ۳۳، پلاک 29، واحد 5
تلفن: 88559931-021
آدرس پست الکترونیک:  info@g-adwords.com

 ضمانت بهترین قیمت     انتخاب دلخواه کلمات کلیدی        شارژ در سریع ترین زمان      تبلیغات هدفمند گوگل 

جی ادوردز مجری تبلیغات در گوگل

جی ادوردز با انجام شارژ حساب گوگل ادوردز با کمترین کارمزد و در کمترین زمان، ایجاد دسترسی کامل کارفرما به پنل مدیریت حساب ادوردز و انتقال رایگان اطلاعات حساب قدیمی به حساب جدید گوگل ادز و پشتیبانی همه جانبه همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. شما می توانید با تبلیغ در گوگل با پایین ترین هزینه، در زمان و مکان مناسب به مشتریان هدف خود برسید و در نتایج بهینه گوگل بدرخشید.

هم چنین با وجود کارشناسان متخصص در زمینه تبلیغ در گوگل، که با تجربه و تخصصی که از بدو تاسیس جی ادوردز تاکنون در ایجاد و پیکربندی انواع کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز بدست آورده اند، موفقیت کمپین های گوگل ادوردز مشتریان خود را تعهد خود میدانند و افزایش ورودی سایت از طریق تبلیغات گوگل را آسان نموده اند.

 

© کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به جی-ادوردز می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...