wait please
شکیبا باشید

درباره جی ادوردز

جی ادوردز مجری تبلیعات گوگل ادوردز (Google Adwords)

دنیای مارکتینگ و بازاریابی به خصوص تبلیغات اخیرا دچار تغیراتی شده است که این تغییرات رقابت شدیدی بین کسب و کارها ایجاد نموده. یکی از این سرویس های آنلاینی که باعث این تغییرات شده سرویس گوگل ادوردز است که نقش مهمی در مارکتینگ بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ ایفا می کند. دلیل واضحی هم دارد ، روزانه 3.5 میلیارد جستجو در گوگل. دیده شدن در این کارزار بزرگ به معنی موفقیت است!

جی ادوردز این تغییر را درک کرده است و برای کسب و کارهای ایرانی که می خواهند در این رقابت بهتر از بقیه دیده شوند استفاده از گوگل ادوردز را سهل و آسان نموده است. ما با راه اندازی شعبه ای در استانبول ترکیه توانایی گذر از مشکلات و محدودیت های مالی در شارژ حساب های گوگل ادوردز به صورت آنی را برای مشتریان خود فراهم آورده ایم. شارژ سریع حساب گوگل ادوردز، کمترین کارمزد برای شارژ حساب، ایجاد دسترسی کامل کارفرما به پنل مدیریت حساب گوگل جهت مدیریت کمپین های تبلیغاتی و انتقال رایگان اطلاعات حساب قدیمی گوگل به حساب جدید گوگل ادز از تعهدهای همیشگی ماست.

هم چنین جی دوردز با تجربه و تخصصی که از بدو تاسیس تاکنون در ایجاد و پیکربندی انواع کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز بدست آورده است، موفقیت کمپین های گوگل ادوردز مشتریان خود را تعهد خود میداند.

جی ادوردز همیشه به فکر به حداقل رساندن هزینه مشتریان است، از این رو برای کاهش هزینه هر کلیک مشتریان می بایست یکسری اصول و قواعدی که هرساله در حال بروزرسانی است، در مورد مسائل فنی سایت رعایت کنند، که این امر عموما باعث سردرگمی و ایجاد دغدغه در مشتری می شود. از این رو جی ادوردز دپارتمان طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را تاسیس نموده است که تمام اصول طراحی سایت خلاقانه و فنی مطابق اصول سئو در طراحی و برنامه نویسی را رعایت می نماید.

 

شکیبا باشید ...