wait please
شکیبا باشید
خانهmap dividerمرکز آموزشmap dividerنحوه ارسال دسترسی به اکانت گوگل ادوردز و انواع آن

نحوه ارسال دسترسی به اکانت گوگل ادوردز و انواع آن

ممکن هست برای شما هم سوال باشد که سطوح دسترسی در گوگل ادوردز چه فرقی با هم دارند. هر دسترسی که به شما در اکانت گوگل ادوردز داده می‌شود، قابلیت های متفاوتی دارد و این دسترسی ها هستند که مشخص می کنند شما چه تنظیماتی را میتوانید داخل اکانت گوگل ادز انجام دهید، به همین ترتیب در این مقاله سعی میکنیم شما را به طور کامل با سطوح مختلف دسترسی آشنا کنیم.

نحوه ارسال دسترسی به اکانت گوگل ادوردز

وارد پنل گوگل ادز شوید و بر روی بخش Tools and Settings در بالای صفحه کلیک نمایید. در ستون Setup وارد بخش Access and Security شوید و بر روی دکمه آبی رنگ بالای جدول کلیک نمایید. ایمیلی که می خواهید به آن دسترسی دهید را در کادر Email نوشته و سطح دسترسی مورد نظر خود را که در ادامه انواع آن به طور کامل توضیح داده شده انتخاب نموده و بر روی دکمه Send Invitation کلیک نمایید. پس از آن یک ایمیل از طرف گوگل برای فردی که می خواهید به آن دسترسی دهید ارسال می گردد. برای تایید باید وارد ایمیل مورد نظر شوید و در ایمیلی که از سمت گوگل آمده بر روی دکمه accept invitation کلیک نموده و دسترسی رو تایید کنید.

 

به طور کلی ۴ نوع سطح دسترسی در اکانت گوگل ادز وجود دارد:


1- Email only
 


اگر شما دسترسی (فقط ایمیل) داشته باشید تنها اعلان ها و گزارش ها از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود و نمی توانید وارد اکانت شده و اطلاعاتی را ویرایش و یا ادیت کنید.این سطح از دسترسی پایین ترین سطح دسترسی برای کنترل کمپین ها است. به طور مثال ایمیلی مبنی بر اینکه پروموشن برای شما فعال شده است ارسال می شود اما با این سطح دسترسی شما امکان هیچ نوع ادیت و ویرایشی در اکانت ادوردز را نخواهید داشت.


2- Billingدر این نوع دسترسی کاربران تنها میتوانند اطلاعات پرداخت را مشاهده و یا ادیت کنند. این دسترسی بیشتر برای کسانیست که تنها مدیریت مالی اکانت را بر عهده دارند.


3-Read-only


دسترسی نوع سوم، دسترسی مشاهده اکانت. با داشتن این دسترسی شما اعلان ها و گزارش های مربوط به اکانت را از طریق ایمیل دریافت می کنید، می توانید وارد اکانت ادوردز خود شوید و از منوی کمپین ها، کمپین های خود را مشاهده کنید. اما دسترسی ادیت و یا ویرایش نخواهید داشت.


4-Standardدسترسی نوع چهارم، دسترسی استاندارد است که با آن می توانید وارد اکانت شده و از منوی کمپین ها، کمپین خود را مشاهده و ادیت کنید و تبلیغ در گوگل را انجام دهید. مانند دسترسی های قبلی اعلان ها و گزارش ها از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود، و به عبارتی از همه مهم تر با دسترسی استاندارد می توانید تمامی ادیت ها و ویرایش هایی که لازم هست را در اکانت انجام دهید و فقط به بخش مالی اکانت دسترسی ندارید.


5-Adminدسترسی نوع پنجم، دسترسی ادمین است که بالاترین سطح دسترسی در اکانت گوگل ادز محسوب می شود. علاوه بر موارد بالا شما به همه بخش های اکانت ادوردز دسترسی و کنترل خواهید داشت تا تبلیغات در گوگل خود را انجام دهید. با داشتن دسترسی ادمین شما به اطلاعات بانکی نیز دسترسی خواهید داشت. 

 

دسترسی اکانت های  G-adwords چه صورت است؟

تمامی دسترسی های اکانت های گوگل ادوردز شرکت ما به صورت Standard است. البته در صورت نیاز شما میتوانیم 3 دسترسی اول را هم در اختیار شما قرار دهیم.

شکیبا باشید ...