wait please
شکیبا باشید
خانهmap dividerمرکز آموزشmap dividerچطور اطلاعات مربوط به پروموشن را بررسی کنیم؟

چطور اطلاعات مربوط به پروموشن را بررسی کنیم؟

یکی از اولین سوال هایی که برای مشتریان گوگل ادوردز پیش می آید، پروموشن است. اینکه چه زمانی می توانند پروموشن را از سوی گوگل ادوردز دریافت کنند و...

 پروموشن به بیشتر اکانت های جدید زیر مجموعه G-adwords  تعلق می گیرد. اما باید در نظر داشت که به هر اکانت تنها یک بار این پروموشن تعلق می گیرد، به عبارتی یک بار مصرف است. برای اطلاعات بیشتر و شرایط دریافت پروموشن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

از کجا وضعیت پروموشن اکانت گوگل ادز را چک کنم؟

در این مقاله سعی داریم به شما آموزش دهیم که چگونه در چند دقیقه می توان تمامی اطلاعات مروبط به پروموشن را در اکانت گوگل ادوردز خود مشاهده کنید، اینکه چقدر به دریافت پروموشن نزدیک شده ایم و موارد دیگر. در نظر داشته باشید این صفحه هر چند ساعت به روز می شود و شما میتوانید هر چند ساعت اکانت خود را بررسی کنید.

در ابتدا وارد اکانت گوگل ادوردز خود شوید.
پس از ورود در منوی بالای صفحه بخشی به اسم 
Tools & settings را مشاهده خواهید کرد.سپس از منوی Billing وارد بخش Promotions شوید.

 

اگر مراحل را به درستی پشت سر گذاشته باشید وارد صفحه ای که تمامی اطلاعات مربوط به پروموشن نوشته شده است، میشوید. می توانید با  داشتن این اطلاعات به تمامی سوالاتتان پاسخ دهید.
نکته ای که باید در رابطه با آن بدانید، این است که پروموشن بصورت اتوکاتیک به اکانت های G-adwords اضافه می گردد و از این بخش میتوانید آن را مشاهده نمایید.

در ادامه به بخش های مختلف قسمت Promotions میپردازیم.


 

در اولین ستون از سمت چپ شرط دریافت پروموشن نوشته شده است به طور مثال نوشته شده است که ۲۵۰۰ لیر در اکانت خود مصرف کنید تا ۲۵۰۰ لیر به شما از طرف گوگل پروموشن داده شود.

 


 

سومین ستون از سمت چپ بخش Status است که در آن وضعیت Promotion را مشاهده می نمایید.
چهارمین ستون از سمت چپ بخش Date redeemed است که تاریخ دریافت پروموشن را نشان میدهد.
ستون بعدی بخش Expiration date است که تاریخ اتمام و زمان باقی مانده از پروموشن را نشان میدهد. 
در ستون آخر و در بخش Spend from promotion ممکن است با عبارت Data not yet available مواجه شوید. در غیر این صورت، درصدی نمایش داده خواهد شد که میزان مصرف شما از پروموشن را نشان میدهد. به طور مثال اگر 100 درصد را مشاهده کردید، به این معناست که از پروموشن خود را به صورت کامل برای تبلیغ در گوگل استفاده کردید.

شکیبا باشید ...