wait please
شکیبا باشید
خانهmap dividerمرکز آموزشmap dividerاهمیت تبلیغات در گوگل

اهمیت تبلیغات در گوگل

گوگل ادوردز بستریست که در آن می توان با کمترین هزینه و در کمترین زمان به بیشترین مخاطبان هدف کسب و کار با استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر رسید.

فرض کنید شما می خواهید هندزفری جدیدی تهیه کنید. وارد صفحه جست و جو گوگل می شوید و عبارت "خرید هندزفری" را تایپ می کنید. از بین اولین نتایجی که گوگل به شما نمایش می دهد چند سایت را انتخاب و محصولشان را بررسی می کنید. اگر شما خیلی اهل تحقیق و سپس خرید باشید به صفحه دوم گوگل نیز سری می زنید اما نتایج نمایش داده شده در صفحه سوم در برابر سایت های صفحه اول و دوم نتایج گوگل هیچ شانسی ندارند. پس اگر کسی سایتی برای فروش هندزفری دارد تمام سعی خود را می کند تا در صفحه اول گوگل، در بین اولین نتایج بدرخشد و مخاطبان بیشتری به خود جذب کند. اینجاست که تبلیغات گوگل ادوردز دارای اهمیت زیادی می شود.

 

 

حال یک فروشنده هندزفری را در نظر بگیرید که علاقه مند به توسعه کسب و کار و افزایش فروش محصولات خود می باشد. بنابراین به سراغ روش های مختلف تبلیغات و فروش می رود. برای خود سایتی سفارش می دهد و شروع به فروش هندزفری هایش بصورت آنلاین می کند. اما چون سایت او تازه تاسیس است در نتایج جست و جو گوگل در صفحات نخست قرار ندارد. او تصمیم به بهتر نمودن سئو سایتش می کند. اما این کار نیاز به سرمایه و صرف زمان زیادیست تا نتیجه مطلوب او را بدهد. بنابراین او به سراغ تبلیغات کلیکی گوگل می رود.

با خرید و شارژ اکانت ادوردز خود شروع به ساخت کمپین نموده و عبارت کلیدی "فروش هندزفری" را اضافه و تبلیغات گوگل خود را راه اندازی می کند. در نیم ساعت آینده با جست و جوی عبارت مورد نظر سایت فروشگاه او در صفحات نخست جست و جو گوگل نمایش داده می شود و بازدید و فروش او در کمترین زمان با کمترین هزینه متحول می شود!

پس نباید از اهمیت تبلیغات گوگل و صفحات نخست آن غافل شد.  با توجه به اینکه تقریبا همه از گوگل استفاده می کنند، شما می توانید با تبلیغات کلیکی گوگل با کمترین هزینه، در کمترین زمان به مرتبط ترین و بیشترین حجم مخاطبان به نسبت دیگر بستر های تبلیغاتی دست پیدا کنید. زیرا گوگل تبلیغ شما را در زمان و مکان مناسب و با توجه به عبارت کلیدی مورد نظر شما به مخاطب دقیق کسب و کار نمایش می دهد.

 

عضویت در خبرنامه
address-map
تماس با ما
آدرس: دفتر مرکزی: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، کوچه ۳۳، پلاک 29، واحد 5
تلفن: 88559931-021
آدرس پست الکترونیک:  info@g-adwords.com

 ضمانت بهترین قیمت     انتخاب دلخواه کلمات کلیدی        شارژ در سریع ترین زمان      تبلیغات هدفمند گوگل 

جی ادوردز مجری تبلیغات در گوگل

جی ادوردز با انجام شارژ حساب گوگل ادوردز با کمترین کارمزد و در کمترین زمان، ایجاد دسترسی کامل کارفرما به پنل مدیریت حساب ادوردز و انتقال رایگان اطلاعات حساب قدیمی به حساب جدید گوگل ادز و پشتیبانی همه جانبه همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. شما می توانید با تبلیغ در گوگل با پایین ترین هزینه، در زمان و مکان مناسب به مشتریان هدف خود برسید و در نتایج بهینه گوگل بدرخشید.

هم چنین با وجود کارشناسان متخصص در زمینه تبلیغ در گوگل، که با تجربه و تخصصی که از بدو تاسیس جی ادوردز تاکنون در ایجاد و پیکربندی انواع کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز بدست آورده اند، موفقیت کمپین های گوگل ادوردز مشتریان خود را تعهد خود میدانند و افزایش ورودی سایت از طریق تبلیغات گوگل را آسان نموده اند.

 

© کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به جی-ادوردز می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...