wait please
شکیبا باشید
خانهmap dividerمرکز آموزشmap dividerمانند این 5 مثال متن تبلیغ گوگل ادوردز خود را حرفه ای کنید!

مانند این 5 مثال متن تبلیغ گوگل ادوردز خود را حرفه ای کنید!

هنگامی که به Google Ads برای تبلیغات کلیکی مراجعه می کنید، فقط مقدار محدودی از فضا (و زمان) را برای جلب توجه کاربران در اختیار دارید. با تنها 25 کاراکتر در تیتر، ایجاد یک تبلیغ جذاب دشوار است.

با این حال برخی از کسب و کارها با تبلیغات عالی خود این محدودیت را شکست می دهند. اما چطور ؟ چگونه می توانید مانند آنها باشید؟ خوشبختانه ما تعدادی از مثال های موفق کمپین های گوگل ادوردز را برای شما بررسی خواهیم کرد.

 

بهترین مثالهای متن تبلیغ در گوگل ادز

ما اینجا هستیم تا بهترین نمونه های تبلیغ در گوگل را بررسی کنیم و از آنچه آنها انجام می دهند، یاد بگیریم.5 مورد از آیتم های موفق کمپین های گوگل ادز را از صنایع مختلف انتخاب کرده ایم. بنابراین قلم خود را بردارید و آماده باشید تا یادداشت های زیادی برای آموختن بیشتر بردارید! 

1. Upwork:

 

مثال متن تبلیغات گوگل ادوردز-۱

 

Upwork یک بازار آنلاین freelancer است که کمک می کند  freelancer ها با مشتریان یا همان کارفرمایان مستقیم در ارتباط باشند. این آگهی PPC که در حال اجرا است، راهی عالی برای جذب مشتریان (کارفرمایان) بالقوه است.

نکات کلیدی

call to action عالی
توضیحات عالی در تقویت تیتر
ساده و دقیق

چرا عالی است؟

آگهی با یک call to action شروع می شود، بهترین را استخدام کنید، نه فقط هر کسی. این موضوغ با استفاده از کلمه کارشناس (experts) تقویت شده است، که سطح دیگری از اعتماد را اضافه می کند. شرح زیر تیتر به جزئیات بیشتر در مورد خدمات و مزایای آن می پردازد. با متقاعد کردن کارفرمایان به این که با هزینه کمتر، کار و خدمات بیشتری دریافت می کنند، این یک راه عالی برای به دست آوردن آنها است. یک call to action که قوی است حداقل علاقه خاصی در کاربر ایجاد می کند و آنها را مجاب به کلیک کردن می کند.

2. Forward3D:

 

۲-مثال متن تبلیغات گوگل ادوردز

 

یک شرکت انگلیسی که متخصص در خدمات SEO است. این کمپین PPC که در حال اجرا هستند، نمونه خوبی از چگونگی دستیابی به اعتماد و اعتبار در یک آگهی است.

نکات کلیدی

خدمات به روشنی توضیح داده شده است
اعتماد را ایجاد می کند
استفاده از Google Ad Extensions

چرا عالی است؟

عنوان آگهی به وضوح توضیح می دهد که چه کاری انجام می دهند و این بسیار مهم است. Forward3D به خودی خود واقعا توضیح نمی دهد که چه کاری انجام می دهند، اما عبارت UK SEO services واضح است. آنها همچنان به فاکتور اعتمادسازی می پردازند؛ بدین ترتیب آنها خود را بهترین آژانس در سال 2016   معرفی می کنند.

شرح پایین تیتر تنها به گسترش فاکتور اعتماد آنها اشاره می کند. آنها همچنین دلایل دیگری دارند که چرا آنها بهترین هستند، مانند تخصص چند زبانه. آمارهای مربوط به شرکت آنها، راه عالی برای کسب علاقه مشتریان بالقوه است. داشتن 300 تحلیلگر و 11 اداره کل جهانی به این معناست که آنها فقط یک شرکت کوچک نیستند که مردم ممکن است انتظار آن را داشته باشند، آنها حرفه ای و بین المللی هستند. Forward3D همچنین با استفاده از "تخصص چند زبانه" بر روی بین المللی بودن تاکید می کند که بسیار عالی است چون مشتریان زیادی را هدف قرار می دهند.

در نهایت، آگهی همچنین شامل لینک های مفید برای کاربران برای ورود مستقیم به یک صفحه خاص است. این صفحات شامل مواردی مانند مطالعات موردی یا اطلاعات بیشتر درمورد جایزه می باشند. 

3. 1and1:

 

۳-مثال متن تبلیغات گوگل ادوردز

 

 خدمات آنها عمدتا برای مبتدی ها و صاحبان کسب و کاری است که نیاز به ایجاد وب سایت ومیزبانی هاست دارند.

نکات کلیدی

به راحتی قابل تشخیص است
درج قیمت
اعتماد را با نظرات ایجاد می کند
استفاده از افزونه های گوگل ادوردز

چرا عالی است؟

تیتر آگهی با نام برند شروع می شود و سپس به طور مستقیم به قیمت گذاری رجوع می کند از (0.99 پوند). به اندازه کافی برای جذب کاربران جذاب و قوی است. هدیه دامنه رایگان و گواهینامه SSL برای جلب نظر هم کافی است.

آگهی همچنین شامل رتبه بندی گوگل  است که آن امتیاز 4.3 / 5 را گرفته است. این تقویت کننده اعتماد بکاربران است، زیرا نشان می دهد که آنها معتبر هستند و تعداد زیادی از نظرات مشتریان آنها مثبت است. توضیحات زیر آگهی نسبتا کوتاه است، اما واقعا خیلی بیشتر از آن چیزی که گفته می شود وجود ندارد. خدمات آنها سریع و امن است و آنها یک دامنه رایگان ارائه می دهند.

در زیر شرح آگهی همچنین شامل برخی از لینک های سریع به قسمت های وب سایت است. این لینک ها شامل قیمت های پایین مانند "£ 0.99 WP Hosting" و "1 و 1 eShop از 4.99 پوند" است. ترکیب همه این عناصر با هم، آگهی بسیار قانع کننده و جذاب را ایجاد کرده است.

4. Direct Line:

 

۴-مثال متن تبلیغات گوگل ادوردز

 

یک شرکت بزرگ در صنعت بیمه ماشین است و برای سالهای زیادی در این کسب وکار فعال است. از آنجا که آنها در هیچ وب سایت مقایسه قیمت ارائه نمی شوند، اغلب ارزان تر از سایر ارائه دهندگان بیمه است. این به آنها یک نقطه فروش منحصر به فرد می دهد که آنها می توانند با تبلیغ خود مشتریان بیشتری جرب کنند.

نکات کلیدی

به راحتی قابل تشخیص است
تشویق می کند کلیک کنید
اعتماد را با نظرات ایجاد می کند
لیست مزایا

چرا عالی است؟

سرفصل تبلیغات گوگل ادز خود را با نام تجاری خود شروع می کند که همیشه ایده خوبی است که خود را از رقبا متمایز کند. پس از آن، آگهی اصلی فروش خود را با ما در سایت های مقایسه نیستیم ادامه می دهد. این اساسا به کاربران می گوید که اگر آنها بخواهند از Direct Line استفاده کنند، باید از وبسایت آن بازدید کنند. این یک راه عالی برای افزایش نرخ کلیک است، مخصوصا زمانی که تعداد زیادی سایت های مقایسه قیمت وجود دارد.

توضیح تبلیغ با نقطه فروش منحصر به فرد ادامه می یابد و این واقعیت را تقویت می کند که شما آنها را هر جا پیدا نمی کنید، این شانس آنها  را برای کلیک بیشتر را افزایش می دهد. توضیحات سپس لیستی از مزایای  Direct Line را شامل یک خط تلفن اضطراری 24/7 و امتیاز ۵ ستاره Defaqto  ارائه می دهد.

در نهایت، مهمترین ویژگی آنها یعنی: برنده جایزه بهترین ارائه دهنده خدمات مستقیم خودرو را در سال 2016. ما فکر می کنیم که احتمالا باید این را زودتر ذکر می کرد، اما به هر حال این موضوع مهم به مخاطب نمایش داده شده است

5. Beds: 

 

۵-مثال متن تبلیغات گوگل ادوردز

 

آخرین آگهی در لیست ما از نمونه های تبلیغاتیگوگل ادوردز، آگهیBeds.co.uk. تختخواب یک شرکت انگلیسی است که به تازگی فروش تخت را شروع کرده است. با یک دامنه دقیق، آنها تقریبا از نام تجاری ایده آل برای فروش تخت استفاده می کنند. اما این همه چیز نیست، Beds نیز برای مشتریان  از پیشنهادات زیادی استفاده می کند.

نکات کلیدی

تخفیف در سرفصل
مختصر و روشن
لیست محصولات
فرآیند خرید را ساده تر می کند

چرا عالی است؟

عنوان این آگهی بسیار قوی است و فورا خوانندگان علاقه مند می شوند. 70٪ تخفیف یک عدد جذاب در کمپین گوگل ادوردز است و اگر شما به دنبال یک تخت هستید، احتمالا فکر می کنید انتخاب خود پیدا کرده اید.

توضیحات آگهی می تواند به طور مستقیم به نکات کلیدی که چرا شما باید از  Beds خریداری کنید و مزایای مختلف را لیست می کند. فروش با قیمت پایین، خدمات عالی و تحویل  یک روزه رایگان. خط دوم در توضیحات اساسا مزایا را تکرار و تقویت می کند، اما اضافه می کند که آنها بدون هیچ بهونه ای کالا را بر می گردانند.

این آگهی همچنین انواع مختلفی از تختخواب ها  از جمله چرم، فلز، تختخواب سفری، چوبی و پارچه که می فروشد، لیست می کند. 

 

شکیبا باشید ...