wait please
شکیبا باشید
خانهmap dividerمرکز آموزشmap dividerگوگل ادوردز نیاز حذف نشدنی آژانس های مسافرتی

گوگل ادوردز نیاز حذف نشدنی آژانس های مسافرتی

قدیم ها برای رزرو یک تور مسافرتی یا حتی یک بلیط هواپیما ناگزیر بودیم به دفتر خدمات مسافری یا همان آژانس هواپیمایی مراجعه کنیم یا در بهترین حالت تماس بگیریم.

اما  امروز، همه چیز درست از تحقیق در مورد هر مقصد خاص تا رزرو کامل تور به صورت آنلاین و بدون ذره ای جابجایی انجام می شود؛ هر زمان و هر چیزی می تواند آنلاین باشد. امروزه ما برای پیدا کردن مقصد یا انجام رزرو  پروازها، قطارها، اقامت، اجاره اتومبیل و غیره نیازی به هیچ فردی نداریم. هر چیز کوچک یا بزرگ مانند برنامه های تور، برنامه های سفر، مکان های بازدید، رستوران های خوب، آب و هوا، مسیریابی و هر گونه اطلاعات آنلاین در دسترس است و شما می توانید سفر خود را با بهترین قیمت، در دنیای وب تهیه کنید و Google AdWords  گوگا ادوردز برای آژانس مسافرتی یک نیاز عمده برای سناریو های تجاری است. این به این معناست برای دیده شدن در این فضای دیجیتال به یم سناریپ تبلیغاتی نیاز داردید که گوگل ادوردز یکی از مهمترین و زود بازده ترین آنهاست.

صنعت مسافرتی و آژانس های مسافرتی اکنون سومین صنعت پر رقابت در میان رقابت های گوگل ادوردز است.   بیش از 3 میلیارد دلار در سرتاسر جهان در. گوگل ادوردز برای دیده شدن در این صنعت پرداخت می شود. 

 

سرمایه گذاری در Google AdWords یک انتخاب مناسب برای صنعت گردشگری است

از 5 سال گذشته، بسیاری از آژانس های مسافرتی، تبدیل به کسب و کاری آنلاین شده اند. مسافران با تحقیق و پیدا کردن بهترین پیشنهادات در شهر مورد نظر خود، سفر خود را از طریق اینترنت خریداری و رزرو می کنند.. شما می توانید استانداردهای کسب و کار مسافرت خود را از طریق وب افزایش دهید. صنعت گردشگری یکی از پرطرفدارترین و سودآورترین صنایع در بازار است و همچنین رقابتی ترین آن نیز در گوگل ادوردز است. گوگل ادوردز به عنوان پلت فرمی است که یک آزانس مسافرتی را در معرض دید مسافرانی قرار می دهد که به دنیال بهترین پیشنهاد برای سفر خود هستند. اگر شما یک آژانس مسافرتی را اداره کنید، Google AdWords به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری نسبت به رقبایتان به دست آورید. و اگر شما یک کمپین گوگل ادوردز را اجرا می کنید اما هیچ نتیجه ای نداشتید ممکن است صفحات فرود یا تبلیغات در وب سایت شما بهینه نباشند. اگر شما هنوز یک کمپین گوگل ادوردز ندارید، مطمئنا تعداد زیادی مشتری بالقوه را از دست خواهید داد. اما شما باید از این ابزار تبلیغاتی گوگل به نحوی کارآمد استفاده کنید تا با تعداد بیشتری از مخاطبانی که به دنبال یک مسافرت ایده آل هستند در تعامل باشد

رزرو آژانس مسافرتی خود را با کمک گوگل ادوردز افزایش دهید: 

گوگل یک روش بازاریابی است که کاملا قابل سنجش است. این بدان معنی است که شما می توانید بدانید که پول شما چگ.نه هزینه می شود و بازده شما در سرمایه گذاری چقدر است. شما باید ROI (نرخ بازگشت سرمایه) مثبت در تبلیغات PPC داشته باشید و گوگل ادوردز به شما کمک می کند تا قدرت کنترل را برای دستیابی به ROI مناسب داشته باشید. هدف اصلی هدف قرار دادن مخاطبان است. شما باید خریداران بالقوه خود را در میان کل جمعیت که از اینترنت استفاده می کنند، پیدا کنید. شما می توانید مخاطبان خود را با انتخاب زبان مخاطبان، شهر زندگی خود، سن و جنسیت، عادات جستجوی آنلاین خود و غیره هدف قرار دهید. 

انتخاب کلمات کلیدی مناسب ضروری است:

شما باید کلماتی را انتخاب کنید که برای کمپین ادوردز شما  که توسط مخاطبان مورد نظر شما جستجو می شود. بهترین کلمات کلیدی برای کمپین گوگل ادوردز  برای آژانس مسافرتی باید شامل فعالیت های ارائه شده توسط شما در کنار تورهای شما باشد. به عنوان مثال، شما تورهای گشت و گذار را برای استانبول ارائه می دهید و سپس شما باید کمپین گوگل ادوردز خود را حول کلید واژه "تور شهر استانبول" راه اندازی کنید. 

تحقیق کلید واژه ارزشمندترین جنبه  یک کمپین گوگل ادوردز است است و این موضوع درآمد را برای کسب و کار شما تولید می کند.  

صفحات فرود نقطه شروع تحقیقات کلمات کلیدی شماست. شما یک وبسایت با ساختار خوب با طیف گسترده ای از محصولات و خدمات ارائه شده برای مشتریان دارید. شما باید کلمات کلیدی را که بیشتر مرتبط با صفحه هدف مورد نظر مخاطبان شما است، استفاده کنید. 

 

کلمات کلیدی در کمپین گوگل ادوردز آژانس مسافرتی

 

اجتناب از تکرار در کمپین های Google AdWords:

شما ممکن است وسوسه شوید کلمه کلیدی که با آن موفق شده اید را در کمپین های بعد هم تکرار کنید، اما توصیه می شود که برای تغییر کلمات بهتر تمرین کنید و کمپین های ادوردزی متفاوتی راه اندازی کنید. این به شما این امکان را می دهد که با ایجاد بخش های جدید بازار، مشتریان خود را در صنعت گردشگری گسترش دهید. با امید به جمع آوری گروه های جدید و گوناگون از مسافران، از جمله دوستداران ماجراجویی، اکتشافات انفرادی و همچنین تورهای خانوادگی و...

نظارت بر کمپین گوگل ادوردز:

کمپین های تبلیغاتی AdWords شامل دو هدف است:

۱. ترافیک بیشتر به وب سایت شما
۲. افزایش نرخ تبدیل بازدیکنندگان سایت به مشتری
شما باید به یاد داشته باشید که هر زمانی که کسی روی تبلیغات شما کلیک میکنید، هزینه پرداخت می کنید، بنابراین باید مخاطبی که با کلیک روی آگهی هایتان به سایت شما وارد می شوند به مشتری تبدیل شود. جمع آوری داده ها و ارزیابی معیارها به شما کمک می کند تا در مورد آنچه که برای کسب و کار شما منجر به مشتری می شود و آنچه که در ادوردز شما مناسب کمپین تبلیغاتی نیست، پیدا کنید. این اطلاعات برای کمپین های آینده شما کاملا ارزشمند. شما باید نتایج مورد نیاز خود را بدست آورید یا اینکه دیگر وقت و هزینه و بودجه خود را هدر ندهید.

تبلیغات PPC از طریق گوگل ادوردز یکی از اجزای حیاتی برای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. شما می توانید از ابزار و روش های مختلفی برای افزایش شناساندن نام تجاری خود در سراسر جهان استفاده کنید و بواسطه آن می توانید تعداد زیادی رزرو مستقیم کسب کنید.

 

شکیبا باشید ...