wait please
شکیبا باشید
خانهmap dividerمرکز آموزش

مرکز آموزش

نام گروه :  

چگونه می توان یک کسب و کار را در معرض دید انبوهی از کاربران قرار داد که به احتمال زیاد توسط آن تبلیغ جذب و تبدیل به مشتری شوند؟ چالش اصلی در همین نقطه خواهد بود: انتخاب مکان مناسب برای نمایش یک تبلیغ!

از طریق یک فرمول سادۀ ریاضی میتوان نرخ تبدیل را بدست آورد. نسبت خریدهای انجام شده از یک سایت تقسیم بر کل کاربران سایت که از سایت بازدیدکرده‌اند، نرخ تبدیل می باشد. در این مقاله به نرخ تبدیل و مسائل مرتبط با آن بپردازیم.

در بخش قبلی گوگل آنالیتیکس را معرفی نمودیم. در این بخش به آموزش ابتدایی پنل آنالیتیکس و اینکه این ابزار قدرتمند چه اطلاعاتی در اختیار ما می گذارد می پردازیم.

گوگل آنالیتیکس، در واقع ابزار تجزیه و تحلیل شرکت گوگل است. این ابزار برای تجزیه و تحلیل آمارها و داده‌های وبسایت‌ها استفاده می‌شود تا به وسیله آن بتوان نقاط قوت وبسایت مورد نظر را ارتقا و نقاط ضعف آن را برطرف کرد.

به نظر شما برای کاهش رتبه الکسا باید چه کرد؟ اگر شما مدیر سایت هستید، باید از اعتبار آن مطمئن باشید. به ویژه اگر به موضوع وبلاگ نویسی وارد شوید، اعتبار برای شما ارزش بیشتری پیدا می‌کند.

هنگامی که کاربر از روش های مختلف همچون نتایج جستجوی گوگل و یا لینکی در رپورتاژ آگهی به سایت شما مراجعه می کند ، صفحه‌ای که به آن رسیده است صفحه فرود یا Landing Page نامیده می‌شود.

رتبه الکسا مقیاسی برای محبوبیت وبسایت می باشد. هرچه رتبه الکسا سایتی کمتر باشد بدین معناست که این سایت محبوب تر است. این ابزار میلیون ها وبسایت را رتبه بندی می کند و Google.com دارای رتبه اول و محبوب ترین سایت بین تمام مخاطبان دنیا است.

با توجه به اهمیت گوگل ادوردز، ساخت کمپین های هدفمند و با پیکر بندی صحیح کمک بیشتری به موفقیت تبلیغات می نماید. در این سری از مقالات به آموزش مرحله به مرحله پنل گوگل ادز می پردازیم.

گوگل آنالیتیکس ابزار آنالیز سایتی است که بیشترین استفاده را در دنیا دارد. در این مقاله به نحوه آپدیت آن به ورژن 4 و نحوه اتصال سایت به گوگل آنالیتیکس در ورژن جدید می پردازیم.

عضویت در خبرنامه
address-map
تماس با ما
آدرس: دفتر مرکزی: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، کوچه ۳۳، پلاک 29، واحد 5
تلفن: 88559931-021
آدرس پست الکترونیک:  info@g-adwords.com

 ضمانت بهترین قیمت     انتخاب دلخواه کلمات کلیدی        شارژ در سریع ترین زمان      تبلیغات هدفمند گوگل 

جی ادوردز مجری تبلیغات در گوگل

جی ادوردز با انجام شارژ حساب گوگل ادوردز با کمترین کارمزد و در کمترین زمان، ایجاد دسترسی کامل کارفرما به پنل مدیریت حساب ادوردز و انتقال رایگان اطلاعات حساب قدیمی به حساب جدید گوگل ادز و پشتیبانی همه جانبه همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. شما می توانید با تبلیغ در گوگل با پایین ترین هزینه، در زمان و مکان مناسب به مشتریان هدف خود برسید و در نتایج بهینه گوگل بدرخشید.

هم چنین با وجود کارشناسان متخصص در زمینه تبلیغ در گوگل، که با تجربه و تخصصی که از بدو تاسیس جی ادوردز تاکنون در ایجاد و پیکربندی انواع کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز بدست آورده اند، موفقیت کمپین های گوگل ادوردز مشتریان خود را تعهد خود میدانند و افزایش ورودی سایت از طریق تبلیغات گوگل را آسان نموده اند.

 

© کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به جی-ادوردز می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...