wait please
شکیبا باشید
ورود کاربر
/
ثبت نام
خانهmap dividerآرشیو پرسش و پاسخ

آرشیو پرسش و پاسخ

خیر. یکی از مزیت های گوگل ادوردز این است که با اینکه یک کاربر چندین بار بر روی تبلیغ شما کلیک می کند اما فقط به ازای یک بار از شما هزینه کسر می گردد.
به دلیل تحریم کشور ایران شما نمی توانید بطور مستقیم از افزونه شماره تلفن استفاده نمایید ولی تیم جی ادوردز با تنظیمات پیشرفته گوگل ادوردز این امکان را برای شما فراهم می کنند.
بله این امکان وجود دارد. شما می توانید با انتخاب آدرس نهایی هر تبلیغ، صفحات مختلفی از سایتتان را تبلیغ کنید.
از منوی سمت راست پنل گوگل ادوردز خود وارد منوی Keywords شده و از زیر منوی آن وارد بخش Search Terms شوید و عباراتی که کاربران جست و جو نموده و از طریق آن بر روی تبلیغ گوگل شما کلیک نموده اند را مشاهده می نمایید.
بله شما می تواند با تنظیم کمپین انتخاب نمایید که تبلیغاتتان فقط در گوشی های هوشمند و حتی برای سیستم عامل خاصی نمایش داده شود.
شما با استفاده از افزونه های تبلیغاتی همچون افزونه شماره تماس می توانید تبلیغات با کیفیت تری داشته باشسید و گوگل به شما امتیاز کیفیت یا Quality Score بیشتری می دهد. امتیاز کیفیت بالا می تواند در بهبود عوامل مختلفی موثر باشد. بطور مثال با Quality Score بیشتر گوگل هزینه کمتری به ازای هر کلیک از شما کم می کند. برای آشنایی بیشتر با افزونه ها به مقاله "از این ۵ افرونه گوگل استفاده کنید تا بیشتر سود کنید" مراجعه نمایید.
شما می توانید از منوی سمت چپ پنل گوگل ادوردزتان وارد منوی Keywords شده و به بخش Search Keywords بروید. از سمت راست بالای جدول گزینه Segment را انتخاب و گزینه Top Vs Others را بزنید و جایگاه تبلیغاتتان را مشاهده نمایید.
بله شما می توانید به افراد مختلف سطح دسترسی مختلفی به اکانت گوگل ادوردز خود بدهید.
به تعداد دفعات کلیک بر روی آگهی گوگل شما به تعداد دفعات نمایش آن CTR می گویند که معیاری برای عملکرد مناسب تبلیغات گوگل ادوردز شماست. هرچه کلمات کلیدی و متن تبلیغ شما به هم مرتبط تر باشند CTR شما بالاتر می شود.
بله شما می توانید از داخل پنل گوگل ادوردز خود وارد Keyword Planner شوید و از این ابزار رایگان برای یافتن مناسب ترین کلمات کلیدی برای کمپین خود استفاده نمایید. برای آشنایی بیشتر با این ابزار می توانید به مقاله "چگونه کلمه کلیدی تبلیغ گوگل ادوردز را انتخاب کنیم؟" مراجعه نمایید.
تعداد آیتم در صفحه :
شکیبا باشید ...