wait please
شکیبا باشید
در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری، از طریق واتس اپ در خدمت شما خواهیم بود. شماره واتس اپ: 989031129935+
خانهmap dividerآرشیو پرسش و پاسخ

آرشیو پرسش و پاسخ

گوگل ادوردز یا گوگل ادز، بستر تبلیغات گوگل می باشد که در آن می توان تبلیغات کلیکی انجام داد. شما می توانید با گوگل ادوردز با کمترین هزینه و در کمترین زمان لینک اول جست و جو گوگل شوید و مشتریان بیشتری را جذب نمایید. برای آشنایی بیشتر با گوگل ادوردز به مقاله "اهمیت تبلیغات در گوگل" مراجعه نمایید.
با توجه به آنکه گوگل 90% از کاربران اینترنت را به خود اختصاص داده و تقریبا هر کسی از آن استفاده می نماید، بدون شک تبلیغات گوگل ادوردز برای اکثر کسب و کار ها موثر می باشد. برای آشنایی بیشتر با تبلیغات کلیکی گوگل به مقاله "مزایای گوگل ادوردز نسبت به سایر بستر های تبلیغاتی چیست؟" مراجعه نمایید.
خیر، نمایش تبلیغ در گوگل هزینه ای ندارید و فقط به ازای کلیک و ورود کاربر مبلغی از حساب ادوردز کم می شود. برای آشنایی بیشتر با گوگل ادوردز به مقاله "اهمیت تبلیغات در گوگل" مراجعه نمایید.
شما می توانید به ازای هر عبارت کلیدی حداقل هزینه، یعنی 0.01 لیر را مشخص نمایید. برای آشنایی بیشتر با ساخت کمپین در گوگل ادوردز به مقاله "ساخت کمپین گوگل ادوردز به زبان ساده" مراجعه نمایید.
خیر. شما با شارژ اکانت گوگل ادوردز خود می توانید تا زمانی که شارژتان به پایان نرسیده از آن استفاده نمایید و پس از پایان شارژ اقدام به خرید نموده و به تبلیغات در گوگل ادامه دهید. تبلیغات گوگلی هیچ محدودیت زمانی ندارد و تا زمانی که شارژ ادوردز شما به پایان نرسیده باشد می توانید به تبلیغات خود ادامه دهید.
شما با شارژ اکانت خود توسط جی ادوردز تا 210 لیر هدیه اولین شارژ می گیرید. بطور مثال با خرید پکیج 5000 لیری اکانت شما 5150 لیر شارژ می گردد و 150 لیر رایگان از طرف جی ادوردز هدیه می گیرید. به علت آنکه جی ادوردز نماینده رسمی گوگل در ایران می باشد، گوگل تا 100 لیر هدیه بصورت رایگان به مشتریان جی ادوردز ارائه می دهد.
بله. جی ادوردز با ارائه اکانت اختصاصی به مشتریان خود، از همان ابتدا تمامی دسترسی های لازم به اکانت گوگل ادوردز را ایجاد می نماید و شما می توانید به آمار کمپین تبلیغاتی خود دسترسی داشته و از موفقیت آنها اطمینان حاصل فرمایید.
بله شما می توانید مدیریت اکانت گوگل Adwords خود را به کارشناسان متخصص و با تجربه جی ادوردز بسپارید و تبلیغات کلیکی گوگل با هزینه کمتر و هدفمندی بالا تری داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
متاسفانه نمی توان واحد پولی اکانتی که ساخته شده را تغییر داد و باید اکانت جدید ساخته شود. جی ادوردز پس از ساخت اکانت جدید گوگل ادوردز برای شما، تمام اطلاعات اکانت قبلیتان از جمله کمپین ها، کلمات کلیدی و تمامی تنظیمات را از اکانت قدیمی به اکانت جدید بصورت رایگان انتقال می دهد.
بصورت غیر مستقیم بله. دامنه ir. تحریم می باشد و نمی توان برای آن تبلیغات گوگل انجام داد. ولی شما می توانید با خرید یک دامنه دیگر مثل com. و پارک نمودن آن در وبسایتتان برای دامنه مجاز تبلیغات گوگل ادز انجام دهید. توجه داشته باشید redirect کردن دامنه قابل قبول نیست و فقط بصورت پارک کردن دامنه می توان این کار را انجام داد.
تعداد آیتم در صفحه :
شکیبا باشید ...